PŘIHLÁŠKAPŘIHLÁŠKA

Důležité informace

Ještě jednou Vás vítáme! Ještě předtím, než se stanete našimi členy, pročtěte si pečlivě následující řádky a dokumenty.

Mohu dostat potvrzení pro pojišťovnu?

Ano, na základě přijetí platby Vám vystavíme potvrzení a zašleme e-mailem. Žádost o potvrzení, prosím, posílejte na e-mail info@plavanirychnov.cz. Pokud má Vaše pojišťovna vlastní formulář, pošlete nám ho společně s e-mailem.

Jak to bude v případě znovuzavření bazénu?

Pokud se plavecký bazén znovu uzavře – ať už vlivem zhoršení COVID-situace, nebo z jiného důvodu – GARANTUJEME VÁM VRÁCENÍ poměrné části členského příspěvku. Pokud se bazény uzavřou ještě předtím, než tréninky začnou, vrátíme Vám příspěvek v plné výši, pokrácený o administrativní poplatek ve výši 100 Kč.

Standardní administrativní poplatek za zrušenou, zaplacenou přihlášku (před zahájením kurzů) je 200 Kč. Za zrušenou přihlášku v průběhu roku z jiných než ze závažných zdravotních důvodů (doložených lékařskou zprávou) standardně členský příspěvek nevracíme.

Co když se synovi/dceři nebude na tréninku líbit?

Prostě se to stává, zvlášť u neplavců. 😊 Naše rada zní – nevzdávejte to po prvních pár hodinách. Obraťte se našeho hlavního trenéra (Adam Křehký), který Vám se situací rád pomůže a poradí.

Jak se omlouvat z tréninku?

Z tréninku se, prosím, omlouvejte přes e-mail: omluvenky@plavanirychnov.cz

Řádně omluvený trénink si můžete po domluvě nahradit (s ohledem na aktuální volné kapacity). Pokud o náhradu stojíte, uveďte tuto informaci do omluvenky, trenéři se Vám následně ozvou s aktuálními možnostmi.

Na jak dlouho je přihláška platná?

Přihláška je závazná na celý školní rok - platba ale probíhá pololetně (v případě, že se přihlásíte až na 2. pololetí, platí přihláška pouze 2. pololetí - do konce školního roku). V případě, že se rozhodnete v 2. pololetí nepokračovat, sdělte nám to prosím tuto informace nejdéle do 10. 1. 2023. Pololetí na sebe plynule navazují.

  • 1. pololetí končí 31. 1. 2023
  • 2. pololetí začíná 1. 2. 2023 a končí v červnu - datum upřesníme v závislosti na odstávce bazénu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram