PŘIHLÁŠKAPŘIHLÁŠKA

Důležité informace

Ještě jednou Vás vítáme! Ještě předtím, než se stanete našimi členy, pročtěte si pečlivě následující řádky a dokumenty.

Mohu dostat potvrzení pro pojišťovnu?

Ano, na základě přijetí platby Vám vystavíme potvrzení a zašleme e-mailem. Žádost o potvrzení, prosím, posílejte na e-mail info@plavanirychnov.cz. Pokud má Vaše pojišťovna vlastní formulář, pošlete nám ho společně s e-mailem.

Je možné zrušit přihlášku?

Standardní administrativní poplatek za zrušenou, zaplacenou přihlášku (před zahájením kurzů) je 200 Kč. Za zrušenou přihlášku v průběhu roku z jiných než ze závažných zdravotních důvodů (doložených lékařskou zprávou) standardně členský příspěvek nevracíme. O případné výši vrácení členského příspěvku rozhoduje předsednictvo spolku.

Co když se synovi/dceři nebude na tréninku líbit?

Prostě se to stává, zvlášť u neplavců. 😊 Naše rada zní – nevzdávejte to po prvních pár hodinách. Obraťte se našeho hlavního trenéra (Adam Křehký), který vám se situací rád pomůže a poradí.

Jak se omlouvat z tréninku?

Z tréninku se můžete omlouvat přes e-mail: omluvenky@plavanirychnov.cz

Na jak dlouho je přihláška platná?

Přihláška je závazná na celý školní rok - platba ale probíhá pololetně (v případě, že se přihlásíte až na 2. pololetí, platí přihláška pouze 2. pololetí - do konce školního roku). Pololetí na sebe plynule navazují.

  • 1. pololetí začíná 18.9.2023 končí 31. 1. 2024
  • 2. pololetí začíná 1. 2. 2024 a končí 23.6.2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram