PŘIHLÁŠKAPŘIHLÁŠKA

#NEPLAVCI nebo #PŘÍPRAVKA?

.

Z loňského roku víme, že bývá poměrně často problém se rozhodnout mezi těmito dvěma kurzy. Uděláme Vám krátké shrnutí, jaký je mezi kurzy rozdíl, a pro jaký kurz se rozhodnout. 

Nejčastěji se nám stává, že děti, které věkově i dovednostmi patří do kurzu #NEPLAVCI, se nám objeví v kurzu #PŘÍPRAVKA. 

Kurz #NEPLAVCI je pro děti, které:

  • Se bojí vody (mají strach, je jim vodní prostředí zatím cizí).
  • Nedokáží potopit hlavu pod vodu, nedokáží do vody vydechnout.
  • Nezvládají BEZPEČNÝ POHYB v hloubce (tam, kde nevystačí, resp. ve velkém bazénu) bez nadlehčovacích pomůcek (pásek, rukávky, kruh, chomout, vestička).
  • Nebojí se vody, mají rády vodu, ale nedokáží potopit hlavu nebo se pohybovat velkém bazénu bez nadlehčovacích pomůcek (pásek, rukávky, kruh, chomout, vestička).

Všechny naše kurzy jsou kapacitně omezené. Kurz #NEPLAVCI je kapacitně omezený nejvíce právě z důvodů kvality výuky, bezpečnosti výuky a individuálnějšího přístupu. Tento kurz bývá vždy plný jako první. Proto v případě, že se nám objeví malý neplavec objeví v kurzu #PŘÍPRAVKA, dochází bohužel často k odhlášení. 

V opačném případě je to pro nás lepší varianta. Vzhledem k naší organizaci tréninků není problém, pokud se nám objeví malý šikovný plavec (i například ve věku 5 let), který by se v kurzu #NEPLAVCI nudil, přesunout do kurzu #PŘÍPRAVKA, kde máme větší kapacitu a větší manévrovací prostor - Každou hodinu máme v těchto kurzech 3–4 skupiny (každá má svého trenéra), které jsou rozděleny dle aktuálních dovedností. 

Vždy se snažíme, aby v těchto kurzech byl vyvážený počet dětí na jednoho trenéra. Ale právě v kurzu #NEPLAVCI usilujeme o individuálnější přístup, proto je vždy maximálně 6–7 dětí na jednoho trenéra. V případě, že je vyšší počet, přidáváme dalšího trenéra ke skupině.

S výběrem kurzu Vám vždy rádi poradíme, případně nasměrujeme.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram